Обережно: студенти в клубі


Прийшов вересень. Дирекція нічного клубу голосно сказала: «Даєш диско з понеділка по понеділок!». Діджеї проскандували: “Ура – молодь! Але влітку теж було добре ». Охорона тихо розім’яла руки в передчутті «повчань», а бармени прошепотіли: «дідько, знову тонни пива, соку і жодних чайових». Так у всіх, правда? А що ж такого особливого в цьому веселому прошарку суспільства, до якого ми всі колись належали?

Давайте спробуємо розібратися в особливостях студентського танцполу. Нижче я зібрав всі свої спостереження за «вічно молодими і вічно новими».

1. Що завгодно, аби веселе. Напевно, найяскравішим враженням від студентів на танцполі є їх бажання рухатися. Не важливо під яку музику, аби веселу й енергійну. Ну а якщо ще й популярну або про студентів – це взагалі розрив. Приємно працювати для такої публіки, що не кажи.

2. Сумки на танцполі. Це просто-таки візитна картка багатьох компаній в нічному клубі. Поставили дівчата свої сумки і танцюють навколо них. І не дай Бог хтось наступить: порвуть і роздряпають.

3. Один столик на весь потік. Ось пам’ятаються мені часи, коли в одному нічному клубі була маленький гардероб. Так от, коли студентські компанії приходили на дискотеку, то вони скидалися на замовлення столика, на який потім всі дружно складали верхній одяг. Вигляд чудовий: рух сотень людей серед куп одягу по сторонах.

4. Відсутність замовлень. Заробити зі студентами вкрай складно: всю стипендію залишають на вході і на барі. А ось на замовлення пісень не вистачає. Страждає діджеївська кишеня. Але все ж приємно поставити трек або поздоровлення просто так, для підростаючого «майбутнього країни».

5. У 2:00 ночі танцпол порожній. Саме так виглядає нічний клуб в навчальний день, коли «вдома» на студентів чекає вахтерша. При чому термін дії «чарівної шоколадки» закінчується в 2:00 ночі, після яких відкриті двері гуртожитку перетворюються на закриті неприступні ворота. Залишаються в клубі лише ті, хто живе на квартирі. Але масовка вже не та.

6. Та я вас засуджу! Ах, ці розумники і розумниці. Щось не так, відразу згадують лекції, а також десятки статей законодавства. А ще якщо додати до цього можливість того, що за спиною стоїть хтось із владних батьків, то сперечатися не хочеться. А ще чомусь завжди при кожному конфлікті кличуть адміністратора, заступника директора, директора, начальника охорони і всіх-всіх-всіх. Мда, все ж простіше відразу погодитися.

7. І знову місцеві … Як же часто проблеми «новеньких» в нічному клубі виникають абсолютно у всіх. Студенти страждають просто через те, що вони новенькі і багато чого не знають. Охорона отримує за те, що не усунула конфлікт від самого початку. Дирекція та клуб в цілому страждають від вирішення наслідків з владою. Конфліктери з місцевих отримують різною мірою і по-різному від усіх вищезгаданих.

8. З конкурсами проблем немає. Думаю, всі погодяться з тим, що за наявності студентів в залі, зібрати учасників для певного конкурсу складнощів не складе. Завжди є бажаючі, енергійні та, що дуже важливо, незакомплексовані учасники. І це радує!

9. Незрозумілі рухи. Весело, смішно і одночасно страшно дивитися на те, як танцюють нові першокурсники. Рухи явно взяті зі шкільних змагань з танців всіх стилів одночасно. Але зазвичай через рік все змінюється в правильну сторону.

Ось такі особливості студентів в нічних клубах. Особисто я обожнюю працювати з такою публікою: те відчуття, коли музика і заклик покричати-поплескати просто губиться в голосах сотень молодих і енергійних!

Отмечено , , , , .