Сучасні українські ремікси (інтерв’ю з DJ Konstantin Ozeroff)


Alex: Привіт, Костянтин. Радий бачити тебе в гостях на своєму блозі.
Konstantin Ozeroff: Привіт, Алекс. Взаємно. Дякую за запрошення.

Alex: Давно хотів дізнатися для себе особисто, та й поділитися з читачами, про те, як створюються танцювальні версії відомих треків. От скажи, чому вирішив писати ремікси?
Konstantin Ozeroff: Зіткнувся з нестачею якісних реміксів в свій час і вирішив, що настав час самому спробувати щось зробити в музичній індустрії!

Alex: А якими програмами користуєшся для створення реміксів?
Konstantin Ozeroff: Програм багато, але ми, кажу і про Олега (DJ Sky), надаємо перевагу Ableton live.

Alex: Чи легко вдвох з DJ Sky створювати ремікси? Чи часто бувають розбіжності?
Konstantin Ozeroff: Так, легко, вдвох комфортніше, я б так сказав, можна розмежувати роботу! Розбіжності бувають вкрай рідко, та й то, це – діалог більше про те, як можна ще краще зробити ту чи іншу роботу!

Alex: Чи не думали ви змінити музичний стиль і напрямок реміксів, наприклад, на „trap”?
Konstantin Ozeroff: Поки не замислювалися, все-таки ми позиціонуємо себе в “house” музиці.

Alex: Я впевнений, ти знаєш, що ваші спільні з DJ Sky ремікси грає більшість резидентів країни. А ось як ти дивишся на те, що твоя творчість швидко і безкоштовно розлітається по папках резидентів? Чи не думав над введенням плати за роботи, або думаєш, що у нас це нереально?
Konstantin Ozeroff: Насправді ми видаємо авторські роботи від нашого лейблу “UA House Records” на таких крутих майданчиках, як “Beatport” і “Juno” і, відповідно, отримуємо роялті! Бувають ремікси, які необхідно якнайшвидше доставити в папку до діджеїв, тоді відповідно з ексклюзивністю в 4-6 днів ремікс публікується на порталі “Fresh records”.

Alex: Цікаво! Ну а яка твоя думка загалом на рахунок необхідності дотримання авторських прав на ремікси в нашій країні?
Konstantin Ozeroff: Якщо ми вже вибрали вектор розвитку нашої Батьківщини в бік Європи, а не в «совок», то і в продакшані необхідно дотримуватися певних законів.

Alex: Згоден, хоча важкувато буде з халяви перейти на платне. Ну і „на коня”: що порадиш людям, які хочуть зайнятися написанням своїх реміксів, але не знають, з чого почати?
Konstantin Ozeroff: Дерзайте і не соромтеся щось творити! Тільки обов’язково стежте за якістю ваших робіт!

Alex: Так, якість – запорука успіху. Ну що ж, спасибі за твій час. Удачі у творчості. Чекаємо ваших з DJ Sky нових робіт!
Konstantin Ozeroff: І тобі спасибі. Бувай.

Отмечено , , , , , .